ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LVIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

18.11.2020

Дата прийняття:

24.11.2020 12:24:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  17
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про розгляд клопотання ТзОВ "ВЕМО" про дозвіл на виготовлення ДПТ з метою визначення параметрів території по вул.Яворницького,107 в м.Сокалі


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LVIII сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
24.11.2020    м. Сокаль    № 984
        
Про виготовлення ДПТ в районі вулиці Яворницького, 107 в м. Сокалі.        Керуючись ст. 12, ст. 20 Земельного Кодексу України, ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про основи регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», розглянувши детальний план території щодо уточнень рішень Генплану в м. Сокаль та План зонування промзони у м. Сокаль Львівської області, розглянувши заяву за вх. № 1152/02-35 від 12.10.2020 р. від ТзОВ «Вемо», в особі директора М.А. Романчука, міська  рада, ─

              В И Р І Ш И Л А :

1.    Замовити виготовлення детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування власних будівель, шляхом реконструкції на меблеве виробництво по вул. Д.Яворницького, 107 в  м. Сокаль Львівської обл.

2.    Розроблену та погоджену у встановленому порядку документацію  (детальний план території) з результатами громадського обговорення та рішенням містобудівної ради представити на розгляд та затвердження чергової сесії Сокальської міської ради. 

3.    Укласти трьох сторонню угоду між Сокальською міською міською радою, ліцензійною організацією та власником нежитлових будівель.

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань архітектури та земельних відносин. 

Міський голова                                                                               Вадим КОНДРАТЮК