ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LVIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

18.11.2020

Дата прийняття:

24.11.2020 12:20:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  17
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про розгляд заяви Тимошик М.З. про дозвіл на виготовлення ДПТ щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул.Симоненка в м.Сокалі


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LVIII сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
24.11.2020    м. Сокаль    № 983
        
Про виготовлення ДПТ з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Симоненка в м. Сокаль.        
Керуючись ст. 12, ст. 20 Земельного Кодексу України, ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про основи регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», розглянувши детальний план території щодо уточнень рішень Генплану в м. Сокаль, розглянувши заяву за вх. № Т-753/02-33 від 06.10.2020 р. від гр. Тимошика М.З., міська  рада, ─

              В И Р І Ш И Л А :

1.    Замовити виготовлення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Симоненка в м. Сокаль, Львівської обл.

2.    Укласти трьох сторонню угоду між Сокальською міською радою, ліцензійною організацією та власником нежитлових будівель.

3.    Розроблену та погоджену у встановленому порядку документацію  (детальний план території) з результатами громадського обговорення та рішенням містобудівної ради представити на розгляд та затвердження чергової сесії Сокальської міської ради. 

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань архітектури та земельних відносин. 

Міський голова                                                                               Вадим КОНДРАТЮК