ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LVIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

06.10.2020

Дата прийняття:

23.10.2020 10:39:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  15
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
.10.2020    м. Сокаль    №958
        
Про порушення клопотання
про присвоєння почесного звання
«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»


   
   Розглянувши лист відділу у справах сім’ї, молоді, та спорту Сокальської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» від 16.03.2000 №1549-ІІІ, Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001, Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19.02.2003 № 138/2003, керуючись ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія  міської ради
 
В И Р І Ш И Л А  :
 
 1. Порушити клопотання перед Львівською обласною державною адміністрацією, про внесення відповідного подання Президентові України про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Сокалі, професіоналізм та відданість справі, директору Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Тарасюку Ярославу Лук’яновичу.
2. Виконавчому комітету Сокальської міської ради підготувати нагородний лист для представлення до відзначення державною нагородою України Тарасюка Ярослава Лук’яновича.
3.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради.
 
 
 
 
 
Міський  голова                                                      Вадим КОНДРАТЮК
 
 

        
    
   Розглянувши лист відділу у справах сім’ї, молоді, та спорту Сокальської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» від 16.03.2000 №1549-ІІІ, Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001, Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19.02.2003 № 138/2003, керуючись ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія  міської ради

В И Р І Ш И Л А  :

1.    Порушити клопотання перед Львівською обласною державною адміністрацією, про внесення відповідного подання Президентові України про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Сокалі, професіоналізм та відданість справі, директору Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Тарасюку Ярославу Лук’яновичу.
2. Виконавчому комітету Сокальської міської ради підготувати нагородний лист для представлення до відзначення державною нагородою України Тарасюка Ярослава Лук’яновича.
3.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради.

Міський  голова                                                      Вадим КОНДРАТЮК