ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

03.08.2020

Дата прийняття:

14.08.2020 10:51:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  14
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про надання згоди на прийняття з державної власності  до комунальної власності територіальної  громади міста Сокаля Львівської області частини нежитлової будівлі (приміщення Управління праці та соціального захисту населення Сокальської РДА) в м. Сокаль, вул. Героїв УПА,11(доп. Сидор І.П.).

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LV сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
14.08.2020    м. Сокаль     №930
        
Про надання згоди на прийняття з державної власності  до комунальної власності територіальної громади міста Сокаля Львівської області частини нежитлової будівлі (приміщення Управління праці та соціального захисту населення Сокальської РДА) в м. Сокаль, вул. Героїв УПА,11        

   У відповідності до статей 26, 42, 59, 60  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи попереднє погодження Управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації від 11.08.2020 року №1140-01 та рішення  постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, міська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття з державної власності в комунальну власність територіальної громади міста Сокаля на баланс Сокальської міської ради частини нежитлової будівлі (приміщення Управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації), що знаходиться за адресою:м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11.
2. Нерухоме майно вказане пункті 1 цього рішення буде використовуватися за цільовим призначенням та не буде відчужене у приватну власність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань  комунального господарства.
    


Міський  голова                        Вадим КОНДРАТЮК