ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

03.10.2019

Дата прийняття:

11.10.2019 12:11:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  14
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про коригування ДПТ по вул. А.Шептицького в районі будинків № 53-61 в м. Сокаль

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XLV сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
11.10.2019    
м. Сокаль    №804
        
Про коригування ДПТ по вул. А.Шептицького в районі будинків № 53-61 в м. Сокаль        

Керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 19 Закону України «Про основи регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації, розглянувши заяву гр. Анікіна О.В. щодо внесенні змін в ДПТ по вул. А.Шептицького в районі будинків 53-61 міська  рада, ─

              В И Р І Ш И Л А :

1.    Сокальській міській раді замовити коригування детального плану території по вул. А.Шептицького в районі будинків №53-61 в м. Сокаль з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд що належить гр. Анікіну О.В., влаштування додаткового заїзду на земельну ділянку №4 (відповідно до ДПТ по вул. А.Шептицького в районі будинків № 53-61 в м. Сокаль) та визначення параметрів земельної ділянки необхідної для обслуговування трансформаторної підстанції (№21 згідно  експлікації).

2.    Укласти трьохсторонню угоду між міською радою, гр. Анікіним О.В. та організацією, що має у своєму складі сертифікованого спеціаліста з виконання даного виду робіт.

3.    Виготовлений та погоджений у встановленому порядку детальний план  території з результатами громадського обговорення подати для розгляду та затвердження на черговій сесії міської ради.
    
4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин. 
Міський голова                                                      Вадим  КОНДРАТЮК