ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVI

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

11.02.2019

Дата прийняття:

28.02.2019 10:56:00

Автор:

Сидор І.П.

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  15
 • Не підтримали
  1
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шептицького в м.Сокаль для подальшого продажу у власність на земельних торгах


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
     ХХХVI _сесія I скликання
 РІШЕННЯ
 
28.02.2019  №686                                                       м.   Сокаль
 
Про  затвердження  проекту  землеустрою
щодо відведення земельної ділянки по вул.
Шептицького в м.Сокаль для подальшого
продажу у власність на земельних торгах
 
                
                 Керуючись    статтями 12, 125, 126  Земельного      Кодексу    України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону для розташування торгового об’єкту за адресою м.Сокаль вул. Шептицького Сокальського району, Львівської області, взявши до уваги Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, пропозиції  комісії  з  питань  архітектури та земельних  відносин , міська  рада, ─
            
В И Р І Ш И Л А :
 1. Затвердити  проект  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  подальшого продажу у власність на земельних торгах площею:
- 0,0310 га для  для розташування торгового об’єкту (код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) за адресою вул. Шептицького, м.Сокаль, Сокальського району, Львівської області, кадастровий номер ділянки 4624810100:01:006:0686, землі житлової та громадської забудови.
 1. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням та дотримуватись встановленого правового обмеження для охоронної зони об’єкта енергетичної системи ЛЕП площею 0,0088 га розміщеної на земельній ділянці та суміжних територіях і забезпечити доступ для їх обслуговування відповідним інженерним службам.
 2. Зобов҆язати Сокальську міську раду забезпечити реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку, зазначену в п.1 даного Рішення.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань архітектури та земельних відносин.
 
 
 
 
Міський голова                                                               Вадим КОНДРАТЮК