ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

06.10.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 58-2
Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ
        
.10.2020    м. Сокаль    №
        
Про порушення клопотання
про присвоєння почесного звання
«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»
        
    
   Розглянувши лист відділу у справах сім’ї, молоді, та спорту Сокальської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» від 16.03.2000 №1549-ІІІ, Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001, Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19.02.2003 № 138/2003, керуючись ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія  міської ради

В И Р І Ш И Л А  :

1.    Порушити клопотання перед Львівською обласною державною адміністрацією, про внесення відповідного подання Президентові України про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Сокалі, професіоналізм та відданість справі, директору Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Тарасюку Ярославу Лук’яновичу.
2. Виконавчому комітету Сокальської міської ради підготувати нагородний лист для представлення до відзначення державною нагородою України Тарасюка Ярослава Лук’яновича.
3.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради.

Міський  голова                                                      Вадим КОНДРАТЮК