ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LVI

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

56-14

Дата реєстрації:

14.09.2020

Проголосовано:

17.09.2020 11:24:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  14
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 56-14

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LVІ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

        

.09.2020    м. Сокаль     №

        

Про надання згоди на прийняття з спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району  до комунальної власності територіальної громади міста Сокаля Львівської області частини нежитлової будівлі (приміщення Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)) в м. Сокаль, вул. Героїв УПА,11        

   У відповідності до статей 26, 42, 59, 60  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи попереднє погодження Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)) від 08.09.2020 року №126 та рішення  постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, міська рада,ВИРІШИЛА:1. Надати згоду на прийняття з спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади міста Сокаля на баланс Сокальської міської ради частини нежитлової будівлі (приміщення Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)) в м. Сокаль, вул. Героїв УПА,11.

2. Нерухоме майно вказане пункті 1 цього рішення буде використовуватися за цільовим призначенням та не буде відчужене у приватну власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань  комунального господарства.

    

Міський  голова                        Вадим КОНДРАТЮК