ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

47-4

Дата реєстрації:

09.12.2019

Проголосовано:

21.12.2019 10:07:00

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 47-4СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLVІІ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

        

20.12.2019    м. Сокаль    №

        

Про батьківську плату за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах 

на 2020 рік        

     

          Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», проаналізувавши видатки на відшкодування витрат на харчування дітей в дитячих дошкільних установах міста Сокаль для окремих категорій сімей, які передбачені  іншою субвенцією районного бюджету міському бюджету на утримання дитячих дошкільних установ м.Сокаля,  міська рада:В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити  з 01.01.2020 року плату батьків, за харчування дітей дошкільного віку в комунальних дошкільних навчальних закладах  в розмірі  __ гривень дітей дошкільного віку, __ грн. дітей ясельного віку, що складає 50 відсотків від вартості харчування дитини на день,  та проводити доплату з міського бюджету.                

         2. Звільнити від плати за харчування на 2020 рік дітей батьків або осіб, які їх заміняють, у  сім’ях, у  яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який установлено Законом України «Про Державний бюджет України».   

     3.  Звільнити від плати  за харчування на 2020 рік дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей,  батьки яких проходять або проходили службу у зоні АТО на сході України, дітей-інвалідів, які  відвідують дошкільні навчальні заклади, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

        4.  Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у ДНЗ проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання в ДНЗ наступних документів: 

4.1. Заява одного з батьків або осіб, що їх замінюють, щодо звільнення від плати за харчування дитини; 

4.2. Довідка про склад сім’ї, в якій проживає дитина; 

4.3. Копії  довідок, які підтверджують відповідний соціальний статус дитини, що дає право на звільнення від плати за харчування в ДНЗ.     

5. Плата вноситься не пізніше 20-го числа поточного місяця .

    6. Делегувати повноваження виконавчому комітету Сокальської міської ради по звільненню від батьківської плати за харчування вищевказаних категорій дітей згідно подання дошкільних навчальних закладів м.Сокаля.

        7.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію міської ради з гуманітарних питань.

Міський голова                 Вадим КОНДРАТЮК